Vaše poďakovania

Najväčším poďakovaním je pre nás Vaša spokojnosť :-)

Čo si o našej práci myslia ľudia, ktorým sme pomohli s predajom alebo kúpou nehnuteľnosti?

 

 

Titulok: Poďakovanie za skvelé služby      Vložil: Janette Šipkovská    Dátum: 27.06.2016

Chcem sa týmto vrele poďakovať za maximálnu profesionalitu a ústretový prístup Ing. Hofera, ktorý nás zastupoval pri predaji bytu. Celý proces počnúc našim prvým stretnutím až po samotný predaj, vrátane všetkých služieb, prebiehal veľmi rýchlo, profesionálne a na vysokej úrovni. Pán Hofer je slušný človek, na ktorého sa možno absolútne spoľahnúť, je odborníkom, ktorý sa vyzná nielen v realitách ale aj v bankovníctve a poisťovníctve a dokáže klientovi poradiť a pomôcť. Jeho ľudský prístup a vedomie, že sa môžeme na neho maximálne spoľahnúť bola pre nás neoceniteľnou skúsenosťou. Pán Hofer, ďakujeme! Vidieť, že Vašu prácu nielen poznáte ale máte ju aj rád. Prajem veľa, veľa spokojných klientov.

 
 
Titulok: Poďakovanie profesionálom :-)      Vložil: Ivan Ignacik     Dátum: 04.05.2016     

Chcem Vám veľmi pekne poďakovať za naozaj profesionálnu spoluprácu pri rýchlom predaji môjho bytu, verím že sa ešte stretneme a určite Vás budem doporučovať ďalej.


 
 
 
 
 
 
 

Titulok: Predaj Rodinny dom     Vložil: Švecova     Dátum: 18.04.2016

 Ďakujeme pan Hofer a hlavne za pomoc s HU sme Vam vďačny doporučujem Ďakujeme s pozdravom Švecova,Bundzik

 

 

 

 

 
Titulok: Predaj bytu     Vložil: Mgr. Bugna Jozef     Dátum: 11.03.2016

Ing. Hofer - profesionalita, efektivita, rýchle konanie, slušné a príjemné vystupovanie. Tak si predstavujem prácu realitného makléra. Vrelo doporučujem. Ďakujem


 
 
 
 
 
 

Titulok: Predaj RD Ľubotice- rýchlo a bez starostí     Vložil: Lenka Závecká    Dátum: 25.02.2016

Je výnimočné poznať ľudí, ktorí svoju prácu berú ako poslanie. Držím palce a ďakujem za fantastickú spoluprácu a pomoc.


 
 
 
 
 
 

Titulok: Predaj bytu na Sídlisku III   Vložil: M. Petijová    Dátum: 12.01.2016

  Keďže naša spolupráca v minulom roku bola pre mňa na veľmi vysokej úrovni ešte raz Vám a Vášmu manželovi srdečne ďakujem za korektné a rýchle realizovanie predaja môjho bytu a tiež verím, že keby som niekedy v tejto oblasti niečo riešila určite oslovím Vašu kanceláriu.

 
 

 
Titulok: Predaj RD Vložil: Slávka Nováková Dátum: 28.12.2015
 
         Chcem sa srdečne poďakovať realitnej kancelárii Tatranet Real Prešov - p. Ing. Števo Hofer - veľmi pekne ďakujem za Vašu ústretovosť , odbornosť a ochotu pri predaji nášho rodinného domu. Som maximálne spokojná od úplného začiatku až po doriešenie predaja. S pozdravom spokojná klientka Slávka Novákova. Určite Vás budem len odporúčať. Srdečná vďaka.

 

 

Titulok: Kupa domu Vložil: Juraj Cvengros Dátum: 21.06.2015

  Opisem pracu p. Hofera - nasiel som si blizko PO hrubu stavbu domu - bolo okolo nej strasne    vela byrokracie a vybavovania - p. Hofer vsetko vybavil vysoko profesionalne a praktcky stretli sme sa az pri podpisovani kupno predajnych zmluv. Vsetko co bolo potrebne bolo vybavene bez akejkolvek mojej aktivity. Vysoko si vazim pracu p. Hofera a vrele ju vsetkym odporucam.

 

 

Titulok: Predaj bytu. Vložil: Holecy Ivan a Zuzana Dobošová Dátum: 09.06.2015

    Pri predaji bytu sme využili služby manželov Hoferových a od prvej chvíle sme sa stretli so 100 % profesionálným a ľudským prístupom. Boli sme s ich prácou nadmierne spokojný a vrelo môžeme ich služby odporučiť všetkým, ktorý by mali záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti. Veľmi pekne Ďakujeme.

 

 

Titulok: Realitné poradenstvo a služby, za ktoré Vám patrí moje úprimné ĎAKUJEM! Vložil: Ľubomír Marcinko Dátum: 07.06.2015

     Dobrý deň chcel by som napísať pár slov o spolupráci s realitnou kanceláriou Tatranet Real a hlavne sa poďakovať p.Ing Hoferovi za jeho prácu pri predaji môjho bytu veril som mu od prvého dňa že sa mu to podarí čo najkrajší čas a aj sa to takto stalo a páčilo sa mi aj to ako šikovné sa popasoval aj s vybavením všetkých papierovaciek okolo predaja či prepisu bytu tak môžem povedať a dať na vedomie pokiaľ chcete predať či kúpiť daku nehnuteľnosť tak jedine prostrednictvom realitnej kancelárie Tatranet Real ešte raz ďakujem p.Ing Hofer

 

Titulok: PREDAJ BYTU Vložil: PaedDr. IGOR ĎURECH Dátum: 13.01.2015

   Pri predaji bytu som bol oslovený aj viacerými realitnými kanceláriami.Ich činnosť bola na diletantskej, až hranicu zákona porušujúcej úrovni.Doteraz nechápem, ako môžu ešte fungovať. Až keď som oslovil p. Ing. Hofera stretol som sa so špičkovou profesionalitou od A po Z. Ak niekto potrebuje ďaleko nadštandardný prístup a komplet servis s poradenstvom a hľadaním najoptimálnejšieho riešenia pre klienta na vysokej európskej úrovni má jedinú jednoduchú úlohu a to kontaktovať pána HOFERA.

 

Titulok: Predaj bytu Vložil: Marek Tomáš s manželkou Martinou Dátum: 13.11.2014

   Určite sa touto cestou chcem poďakovať p. Ing. Hoferovi a manželke Ing. Hoferovej za predaj bytu. Aj keď to zo začiatku nešlo rýchlo nakoľko bolo veľa podobných ponúk, ale po porade a zvážení dopytu a ponuky na trhu sme tento náš byt predali veľmi rýchlo. Musím povedať, že nemusel som sa o nič starať a všetko vrátane zmlúv a prepisu vybavili za nás. Tak ak niekto chce kúpiť alebo predať nehnuteľnosť nech rozhodne osloví Tatranetreal a určite bude v správnych rukách a ušetrí si stres s tým spojený. Vďaka ešte raz

 

Titulok: Predaj nášho bytu Vložil: Zuzana Sýkorová Dátum: 22.10.2014

   Chcela by som sa poďakovať Tatranet Real s.r.o. za spoluprácu pri predaji nášho bytu. Od prvej obhliadky s klientom až po uzavretie obchodu bol prístup Ing. Hofera v každom smere vysoko profesionálny. Predaj alebo kúpa bytu je náročná záležitosť a samozrejme ide o veľký obnos financií. Je potrebné dôkladné právne aj finančné poradenstvo, ktoré táto RK zabezpečuje v každom smere na vysokej úrovni. V prípade potreby odporúčam Tatranet Real s.r.o.

 

Titulok: Realitné služby a vybavenie hypotéky Vložil: Ing. Adriana Fuchsová a Ing. Marcel Fuchs Dátum: 25.09.2014

   Sme veľmi vďační p. Ing. Hoferovi a p. Ing. Hoferovej za pomoc s predajom nášho bytu, ako aj za vybavenie hypotéky. Oceňujeme hlavne snahu nájsť to najlepšie riešenie pre nás, ľudský prístup a skúsenosti. Určite odporúčame ich služby a ďakujeme :-)

 

 

 

Titulok: Ďakujem, bol som spokojný. Vložil: Mgr. Ivan Hajko Dátum: 27.07.2014

   Touto cestou sa chcem poďakovať p. Ing. Štefanovi Hoferovi za aktívny prístup a veľmi dobré poradenstvo pri predaji bytu. Ak chcete predať byt, doporučujem využiť služby poskytované p. Ing. Hoferom aj vo finančnom poradenstve. Ďakujem veľmi pekne.

 

 

 

Titulok: Realitné poradenstvo a služby, za ktoré Vám patrí moje úprimné ĎAKUJEM! Vložil: Ing. Miroslav Puzder Dátum: 23.07.2014

   Chcem sa aj takouto formou poďakovať p. Ing. Hoferovej za naozaj aktívny prístup pri sprostredkovaní predaja môjho bytu. Taktiež sa chcem poďakovať za skvelý spôsob komunikácie a empatický prístup. Ak máte problém s predajom svojej nehnuteľnosti, potom sú realitné služby poskytované p. Ing. Hoferovou skutočne výborným riešením a môžem ich s potešením a kľudným svedomím kedykoľvek vrele odporučiť! ĎAKUJEM !!!


 

Chcete aj Vy rýchly a bezpečný predaj nehnuteľnosti s kompletným realitným servisom?

Chcete aj Vy byť spokojný so svojim realitným maklérom?

Nechajte nám odkaz a my Vám zavoláme.

 
Chcem využiť Vaše služby

 

Tlačiť stránku

      © 2017 - Realitná poradňa Reality Hofer
Digitální obchodník