O nás

Na realitnom trhu v regióne Prešov pôsobíme od roku 2008.

Vaša rodinná realitka

 

Začali sme ako manželia. Vytvorili sme tím a náš prvý projekt bola naša rodina, naše manželstvo, naše deti. A keďže manželstvo funguje , deti už vyrástli a vydarili sa, spoločné podnikanie bolo prirodzeným pokračovaním, aby sme stále zdieľali niečo spoločné.

Moje predpoklady

Pracoval som dlhé roky vo finančnej sfére. Svoju cestu som si vyšľapal od „piky“. Ako klientsky pracovník, riešil som úvery, neskôr som bol vedúci pobočky, až regionálny riaditeľ v troch veľkých slovenských bankách. Stále som mal potrebu prinášať nové postupy, nové nápady, viesť ľudí za úspechom. Vždy som podporoval poctivú prácu, profesionalitu a férové jednanie.
Po dvadsiatich rokoch som cítil, že potrebujem viac slobody v rozhodovaní, že chcem robiť veci po svojom, že chcem svoje skúsenosti  vložiť do svojej vlastnej firmy.

Začiatky

Ako samostatný finančný poradca som zrazu  mal možnosť  ponúknuť svojim klientom produkty všetkých bánk, bez príkazov a obmedzení a nájsť im tak naozaj to najlepšie riešenie na financovanie ich potrieb. Veľmi často to bola práve potreba bývania a ja som tak vplával do vôd realitného podnikania.
Od začiatku som za najdôležitejšie považoval vzdelanie. Aj preto
mám certifikát realitného makléra a realitného poradcu. A svoje vedomosti aj po rokoch neustále prehlbujem a sledujem nové trendy, zmeny v produktoch, v zákonoch  ako v realitách, tak aj vo finančnom poradenstve.

Za všetkým hľadaj ženu :-)

Nový vietor do podnikania priniesla moja manželka. Ona sleduje novinky vo svete nehnuteľností, hľadá spôsoby ako lepšie prezentovať Vašu nehnuteľnosť, priniesla videoobhliadky, realitnú poradňu, homestaging, tak aby sa Vaša nehnuteľnosť pri predaji odlíšila od ostatných, aby očarila kupujúcich, aby Vám jej predaj priniesol viac peňazí a bol rýchlejší.
Postupne sme tak vytvorili súbor kompletných realitných služieb, ktoré Vám celý predaj zjednodušia.

Dobré meno, vlastná značka

Svoje podnikanie staviam na 100%tných službách a dokonalom servise. Vybudoval som si tak dobré meno a svoju vlastnú značku. Jedinečný spôsob práce a úspech našej realitnej kancelárie spôsobil, že náš tím sa rozrástol o nových realitných maklérov.

Pretože práca pod značkou Reality Hofer je znakom prestíže a úspechu.

Kvalitu našej práce oceňujú predovšetkým spokojní zákazníci a odporúčajú nás ďalej svojim známym, kolegom, či rodine. Stali sme sa tak Vašou rodinnou realitkou. A dnes pracujeme hlavne na odporúčanie.

Patríme medzi najlepšie lokálne realitné kancelárie. Svoje zázemie máme v regióne Prešov, kde žijeme, vychovávame deti a máme svojich priateľov.  Sme súčasťou skupiny Ženy v realitách a členom Realitnej únie. Svoje podnikanie budeme vždy stavať na profesionalite, dobrých vzťahoch, poctivej práci a ľudskom prístupe.

No nielen prácou je človek živý :-)

Chceme pre Vás robiť viac. Podporujeme jazdecký šport v Prešove, súťaže detí a príjemné rodinné popoludnia pre Vás na jazdeckých súťažiach na Ranči Pohoda. Prispievame organizácii, ktorá prináša smiech deťom do nemocníc prostredníctvom klaunov-doktorov, veď aj našim deťom to spríjemnilo chvíle, keď museli ležať v nemocnici.

Pre Vaše bývanie, relax a zábavu, Vašu rodinu, Vaše deti.

Chceme Vám byť bližšie, pretože u nás nájdete Viac ako reality.

 

Ing.  Štefan Hofer, majiteľ realitnej kancelárie Reality Hofer

 

Reality Hofer               

 

            

               

      

 

 

 

  

Tlačiť stránku

Kontakty

Realitná kancelária Reality Hofer, s.r.o.

Pozrite si našu videovizitku:

Reality Hofer

Ing. Štefan Hofer               Ing.Adriana Hoferová

0905 717 775                       0907 737 131

hofer@realityhofer.sk

info@realityhofer.sk

Budovateľská 34, 080 01 Prešov

Reality Hofer

 

 


      © 2017 - Realitná poradňa Reality Hofer
Digitální obchodník