Ako vyhrať sedmu v realitách

Cez leto sme s deťmi hrávali sedmu. Pripomínalo mi to predaj nehnuteľností. To, či vyhráte a hlavne ako rýchlo, záleží od toho, aké karty máte v rukách a kedy vytiahnete tie správne tromfy.

Ukážem Vám ako vyhrať hru o veľké peniaze.

 

 

Eso je najvzácnejšia karta. Je to dobrá lokalita. Ak máte v rukách túto kartu, máte vyhraté. Vtedy ostatné karty nehrajú žiadnu rolu. Ak máte nehnuteľnosť v dobrej, vyhľadávanej lokalite, nemusíte znižovať cenu, aj dom či byt v pôvodnom stave sa tu predá rýchlo. Ba dokonca môžete pýtať  hornú hranicu predajnej ceny.

Ak nemáte v rukách eso, musíte sa spoľahnúť na ostatné karty.

 

Desiatky sú tiež dobré karty. Sú to stav nehnuteľnosti, novostavba domu, pekná veľká záhrada, stredová poloha bytu, 3.-5. poschodie, nízke mesačné náklady, veľká loggia... To sú parametre, ktoré kupujúci hľadajú. Ale ak s nimi chcete vyhrať, je dobré podporiť ich červenou sedmou.

 

Červená sedma Vás dokáže vrátiť do hry. Je to cena. Cenou prebijete aj stav nehnuteľnosti, aj nevýhodnú lokalitu. Je Váš byt na 1. alebo poslednom poschodí alebo mu chýba balkón? Nemá bytový dom výťah? Vaša obec je mimo dosahu MHD, či v novozastavanej oblasti bez dobudovanej infraštruktúry? Je v okolí Vašej nehnuteľnosti bezpečne? Vyžaduje Váš dom/byt veľké investície na dokončenie či rekonštrukciu? Jedine cena eliminuje tieto nedostatky, vyvolá záujem a nájde kupujúceho. Vytiahnite z rukáva červenú sedmu. A tromfy budú Vaše.

Ak chcete vyhrať a vyhrať rýchlo, pozrite sa aké karty máte v rukách.

Predávajúci akosi červenú sedmu nechcú používať, schovávajú si ju a šetria na neskôr. Znižovať cenu po dvoch-troch mesiacoch predaja je neskoro. Vašu nehnuteľnosť už všetci poznajú a vidia, že ju neviete predať. A vy strácate čas. Ak platíte za nehnuteľnosť mesačné platby, tak aj peniaze.

 

Využite kúzlo prvého momentu a rozdajte si už na začiatku tie správne karty. Umením tých, čo v realitách vyhrávajú, je použiť červenú sedmu v pravej chvíli.

 

Ing. Adriana Hoferová, realitný poradca a majiteľ Reality Hofer

 

Na čo treba klásť pri predaji nehnuteľnosti dôraz, sme opísali aj v eBooku 10 vyskúšaných rád ako predať nehnuteľnosť rýchlo

Stiahnite si ho ZDARMA kliknutím na obrázok

realitná kancelária Reality Hofer

Tlačiť stránku

Sociálne siete
Nechajte si posielať rady z našej poradne

Ak nám necháte svoju mailovú adresu, pošleme Vám každý nový článok alebo video, ktorý sem pridáme. A vy tak neprídete o zaujímavé informácie, ktoré by mohli byť dôležité pre Vaše bývanie.

Realitná poradňa

 

Vašu emailovú adresu spracúvame za účelom odosielania poradenských článkov a videí z oblastí predaja nehnuteľností na základe Vášho súhlasu. V zmysle zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov Vaše osobné údaje chránime podľa týchto zásadNebojte sa, Vaše údaje sú u nás v bezpečí a neposkytujeme ich tretím osobám. Svoj súhlas s ich spracovávaním môžete kedykoľvek odvolať. 

Zdieľať článok

 
 

      © 2017 - Realitná poradňa Reality Hofer
Digitální obchodník