Predané za 4 dni! Je to možné?

Tu je dôkaz,

že ak predávajúci zverí predaj svojej nehnuteľnosti do rúk skúseného makléra, ktorý sa vyzná, tak máte PREDANÉ raz-dva :-)

Začiatok predaja 12.08.2015, dohoda s kupujúcim 16.08.2015. Ako sme to urobili?

Prezentácia postavená na výbornej lokalite, skvelej nehnuteľnosti a hlavne správne nastavená predajná cena.

1. Prezentácia - nafotenie krásne uprataného domu za pekného počasia, vyzdvihnutie kvalitných materiálov na podlahy, dvere, kuchynskú linku, vstavané skrine a natočenie videoobhliadky, ktorá k Vám privedie nie záujemcov o kúpu, ale KUPUJÚCICH. Aj prezentácia Vašej nehnuteľnosti môže takto vyzerať.

 

2. Všetky dostupné a pravdivé informácie zverejnené v inzeráte ( žiadne cena dohodou, alebo len krátky opis )

 

3. Presne nastavená predajná cena - to, čo je kupujúci ochotný zaplatiť, žiadne počítanie s tým, že neskôr môžeme cenu znížiť, alebo dáme zľavu, dom sa predal BEZ akejkoľvek ZĽAVY !

 

4. Inzercia, natopovanie a priame oslovenie databázy ľudí, ktorí hľadajú pre svoje bývanie rodinný dom.

 

Výsledok : za 4 dni 7 obhliadok, pričom 4 kupujúci mali záujem o dom, ale nemali vyriešené financovanie, 5. kupujúci mal hotovosť a dom bol predaný

Na každej nehnuteľnosti sa dá nájsť niečo výnimočné, čo osloví kupujúcich. Ak nechcete, aby sa Váš predaj naťahoval, popracujte na dvoch veciach - stratégia predaja a správna cena. To je najčastejší problém, prečo sú niektoré nehnuteľnosti v ponuke viac ako polroka.

Alebo nám zavolajte, my vieme ako PREDAŤ a nie iba predávať.

Držím palce pre správne rozhodnutia.

Ing. Adriana Hoferová, realitný poradca a majiteľ Reality Hofer

 

Pracujem ako realitný maklér, ale oveľa radšej mám pomenovanie realitný poradca. Mojou prácou totiž nie je len sprostredkovať predaj Vašej nehnuteľnosti, ale predovšetkým poradiť Vám v celom procese tak, aby bol predaj pre Vás najvýhodnejší, bezpečný, rýchly a bez starostí. Ako maklér môžem s predajom  pomáhať len tým, ktorí si moju pomoc vyberú. Ako poradca pomáham aj tým, ktorí zatiaľ pomoc odmietajú.

Tlačiť stránku

Sociálne siete
Nechajte si posielať rady z našej poradne

Realitná poradňa

Zdieľať článok

 
 

      © 2017 - Realitná poradňa Reality Hofer
Digitální obchodník