Predaj za 24 hodín! Je to možné? Ako?

Pridané 12.07.2016

predávate svoj byt a zdá sa Vám, že to trvá dlho? Ako je možné, že niekto už byt predal a vy stále nie? Chcete vedieť ako je možné predať byt do 24 hodín?

 

Tak presne takýto predaj sa nám nedávno podaril. Majiteľ bytu bol naozaj prekvapený, taký rýchly predaj neočakával. Poviem pravdu, my áno. I keď 24 hodín bol aj náš najlepší výsledok a zrejme rýchlejšie to už nedáme. Dosiahli sme vlastný TOP :-)

Priemerná doba predaja bytov u nás je 16 dní ( od 24 hodín do 30 dní ). Rýchlym predajom sme si istí, pretože vieme ako to urobiť:

  • prvoradá je perfektne pripravená prezentácia - fotky, kompletné informácie v inzeráte, tam, kde je to možné aj videoobhliadka

            takto vyzerala videoobhliadka bytu, ktorý sa predal za 24 hodín ( to sme ešte pracovali pod značkou Tatranet Real )

  • správne nastavená predajná cena - nespoliehajte sa na ceny uvedené na internete, inzerovaná cena nerovná sa predajná cena, hlavne ak nie je správne nastavená, len my vieme za koľko sa skutočne byty predávajú, preto vieme nastaviť cenu pre rýchly predaj takmer presne

            v prípade tohto bytu bola výsledná zľava z ceny 0,- eur

  • dokonale prevedené obhliadky s najšim najlepším maklérom - často ich stačí naozaj veľmi málo, aby sme majiteľa bytu zbytočne neobťažovali

A na záver ešte jedna smutná správa - niekoľkých kupujúcich sme museli odmietnuť, hoci mali skutočne veľký záujem byt kúpiť, ale byt bol iba jeden a kupujúcich veľa.

  • pre Vás to však znamená, že máme dostatok kontaktov na priame oslovenie ľudí, ktorí sú pripravení kupovať

Ak sa Vám takýto spôsob predaja páči, požiadajte nás o pomoc. Okrem rýchleho predaja dostanete samozrejme aj všetky ďalšie realitné služby, ktorých prehľad nájdete tu.

Zjednodušte si predaj svojej nehnuteľnosti. Nebudeme Vás viesť za ruku, ale vybavíme všetko za Vás.

Adriana Hoferová, Váš realitný poradca Reality Hofer

foto

Tlačiť stránku

Sociálne siete
Nechajte si posielať rady z našej poradne

Ak nám necháte svoju mailovú adresu, pošleme Vám každý nový článok alebo video, ktorý sem pridáme. A vy tak neprídete o zaujímavé informácie, ktoré by mohli byť dôležité pre Vaše bývanie.

Realitná poradňa

 

Vašu emailovú adresu spracúvame za účelom odosielania poradenských článkov a videí z oblastí predaja nehnuteľností na základe Vášho súhlasu. V zmysle zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov Vaše osobné údaje chránime podľa týchto zásadNebojte sa, Vaše údaje sú u nás v bezpečí a neposkytujeme ich tretím osobám. Svoj súhlas s ich spracovávaním môžete kedykoľvek odvolať. 

Zdieľať článok

 
 

      © 2017 - Realitná poradňa Reality Hofer
Digitální obchodník